Контакт

Тел – (067) 195-38-14

Вивіз будівельного сміття

Вивіз будівельного сміття необхідний при будівництві або знесенні будинку, ремонті квартири та інших приміщень. Це лише кілька ситуацій при яких слід замовити вивезення будсміття у нас. Професіоналізм, привабливий прайс-лист і досвід нашої команди дозволить надати вам якісну послугу з гарантією надійності. Ми пропонуємо нашим клієнтам надійний транспорт для вивезення будівельних відходів об’ємом від 3 м³. до 10 м³.

Вивіз сміття КАМАЗ

КамАЗ 13 тон

3200Грн
  • Завантаження від 1400 грн
Вивіз сміття ГАЗель

ГАЗель 1,5 тони

850Грн
  • Завантаження від 300 грн
Вивіз сміття ЗІЛ

ЗІЛ 130 5 тон

2200Грн
  • Завантаження від 800 грн

Вивіз будівельного сміття в Києві і його околиці

Вивіз будівельного сміттяВивіз будівельного сміття потрібен тоді, коли ви будуєте або ремонтуєте квартиру або будинок в Києві. Чи потрібна вам послуга з вивезення завалів сміття прямо зараз? Ви потрапили в ідеальне місце, бо ми пропонуємо ефективний і швидкий вивіз будсміття в Київ, а також професійну й екологічно безпечну утилізацію всіх видів сміття. Ми працюємо відповідно до принципів поводження з відходами, що містяться в найважливіших нормативних актах. Ми впроваджуємо проекологічні рішення та адаптуємося до сучасних екологічних викликів. Тому, якщо ви шукаєте спосіб вивезти будівельне сміття та інші відходи відповідно до застосовних правил й турботою про навколишнє середовище, зв’яжіться з нами.

Вивезти будівельне сміття, професійно !

Вас турбує, що робити з будівельним сміттям у вашій новій квартирі або будинку в Києві? Куди викинути сміття, щоб не зіткнутися з адміністративними наслідками й не завдати шкоди навколишньому середовищу? Краще рішення — довірити цю задачу компанії, яка спеціалізується на зборі та утилізації будсміття. Замість того, щоб турбуватися про правильне поводження з відходами, ви зможете проводити подальші дії, пов’язані з ремонтом об’єкта. Співпрацюючи з професіоналами, які пропонують вивезення будівельного сміття за вигідною ціною в Києві, ви знайдете душевний спокій і заощадите час і гроші.

Чому Вивіз будівельного сміття довіряють “Harahura”

Які послуги пропонує «Harahura»? Ми пропонуємо нашим клієнтам, серед іншого дешево:

  • вантаження сміття (Київ та околиці)
  • вивезення сміття (Київ та околиці)
  • збір сміття в мішки (Київ та околиці)
  • вивезення сміття — мішки (Київ та околиці)

Довіривши нам прибирання будівельного майданчика або квартири після капітального ремонту, ви також можете скористатися перевагами професійної та екологічно безпечної утилізації сміття та іншого будівельного сміття. Тому ми пропонуємо широкий спектр послуг — наші співробітники не тільки збирають і перевозять непотрібні відходи або використані інструменти, але й утилізують їх згідно зі строго визначеними правилами. Більш того, ми адаптуємося до індивідуальних потреб клієнтів, зберігаючи при цьому високу якість послуг і конкурентоспроможний прайс-лист.

Вивозити будівельне сміття в мішках і навалом

Пропонований нами збір сміття в мішки (Києві і її околиці) є альтернативою стандартної послуги вивезення сміття в Києві. Ми збираємо і вивозимо сміття в мішках по 25-30 кг. Вантажимо лопатами з землі ґрунт і щебінь, дотримуючись принципів належного поводження з відходами. Якщо у вас виникли якісь запитання щодо цієї пропозиції, зв’яжіться з нами в зручній для вас формі. Ми відповімо вам найближчим часом і надамо детальну інформацію. Пам’ятайте, що ми займаємося не тільки вивезенням будівельного сміття в околицях Києва. Ми також пропонуємо вивіз побутової та комп’ютерної техніки, або вивезення великогабаритних відходів.

Вивіз будсміття Київ та перемістя

Вивезення будівельного сміття ми без перешкод виконуємо в різних районах міста Київ та приміських містах (супутниках) столиці. До таких міст та населених пунктів відноситься ЖК в Києво — Святошинському районі: Софіївська, Петропавлівська Борщагівка, місто Вишневе, Пуща — Озерна, Боярка, Чабани, Новосілки, селища Крюківщина, Жуляни, Гатне, Віта — Почтова, Хотів, Конча — Заспа, Осокорки.

Карта районів

Сфера нашої діяльності

Сфера нашої діяльності виходить за межі міста Київ. Ми працюємо в містах та селищах, (супутниках) столиці України!

  • +38(067) 195-38-14

  • admin@harahura.kiev.ua

© Copyright 2012 - | Послуги по вивезенню сміття тут Замовити | Оперативно та якісно | Вивезем старі мебелі любий мотлох