Контакт

Тел – (067) 195-38-14

Прибирання підвалів й горищ!

Прибирання підвалів й горищПрибирання підвалів й горищ необхідний в тому випадку, коли ваш підвал сильно захаращений. Ви збираєте там предмети, сподіваючись знову їх використовувати? Або, може бути, ви просто продовжуєте додавати нові речі, обіцяючи собі, що нарешті вивезете їх на смітник? Більше не варто себе морочити! Більшість предметів напевно вам більше не знадобляться, і пройде багато часу, перш ніж ви почнете їх переміщати. На щастя, ми це розуміємо й пропонуємо очистити та прибрати підвал чи горище. Ми працюємо в Києві та його околицях. Крім прибирання горища та підвалу, ми також можемо запропонувати інші послуги.

Ми пропонуємо:

 • вивезення одягу та іграшок
 • вивезення меблів: шафи, полиці, дивани, столи, стільці
 • вивезення предметів домашнього побуту
 • вивіз постільної білизни, скатертин, посуду і кухонного начиння
 • облаштування ділянок і дачних будинків
 • вивезення всього непотрібного
 • звільнення квартир від мотлоху
 • підготовка квартир до ремонту
 • вивезення непотребу з квартири після смерті

Прибирання підвалу, горища і не тільки …

Прибирання підвалу, горища в Києві, включає вивезення меблів, такі як шафи, полиці, дивани, столи і стільці, а також вивезення домашніх предметів, в тому числі постільної білизни, скатертин, посуду або кухонного приладдя. Крім того, ми також забираємо залишки непотрібних речей, що залишились після попередніх власників квартири, ділянки чи дачі. Ми також прибираємо квартири після небіжчика і ліквідуємо сміття, що залишилося. Тому асортимент наших послуг дуже великий. Вивеземо непотрібний мотлох з дому, починаючи з підвалу до горища! Наші послуги дуже добре організовані, ми багато років вивозим сміття з будинків та квартир. Ми знаємо, як зробити це швидко і якісно, ​​завдяки чому можемо запропонувати нашим клієнтам привабливу ціну.

Ціна на прибирання сміття з підвалу та горища

Вам напевно цікаво, скільки може коштувати вивезення сміття з підвалів у Києві. Ціна визначається індивідуально, проте ми намагаємося запропонувати кожному клієнту вигідне для нього рішення. Щоб дізнатися, скільки може коштувати пропоноване прибирання підвалу, відвідайте вкладку «Прайс-лист», де точно пояснюється, як визначається сума за послуги в Києві та його околицях. Як спорожнення, так і прибирання підвалів в Києві включений в наш прайс-лист, тому ми рекомендуємо вам прочитати його. Ми завжди намагаємося виконувати свою роботу швидко і надійно, завдяки чому можемо бути впевнені, що ви залишитеся задоволені результатом!

Результати після прибирання підвалу або горища

Характеристики свого роду «комор» означають, що вони часто являють собою скупчення сміття або зовсім марною побутової техніки. Очищення підвалів, яке ми проводимо в Києві та околицях, дозволить вам завестися додатковими квадратними метрами. Ви зможете створити, наприклад, невелику майстерню, в якій ви дозволите собі проявити свою пристрасть до своїх талантів. Горище також можна оформити як додаткову вітальню, в якій можуть бути кімнати для дітей або гостей. Однак основне завдання полягає в тому, щоб очистити його заздалегідь, щоб підвести під ремонт враховуючи слабке освітлення. Але робота по демонтажу важкого обладнання або меблів дуже втомлює з самостійно їх зробити складно, тому варто підстрахувати себе підготовленою до цього командою.

Прибирання підвалів та горищ

Прибирання сміття з підвалу та горища, ми без перешкод виконуємо в різних районах міста Киева та приміських містах (супутниках) столиці. До таких міст та населених пунктів відноситься ЖК в Києво — Святошинському районі: Софіївська, Петропавлівська Борщагівка, місто Вишневе, Пуща — Озерна, Боярка, Чабани, Новосілки, селища Крюківщина, Жуляни, Гатне, Віта — Почтова, Хотів, Конча — Заспа, Осокорки.

Карта районів

Сфера нашої діяльності

Сфера нашої діяльності виходить за межі міста Київ. Ми працюємо в містах та селищах, (супутниках) столиці України!

 • +38(067) 195-38-14

 • admin@harahura.kiev.ua

© Copyright 2012 - | Послуги по вивезенню сміття тут Замовити | Оперативно та якісно | Вивезем старі мебелі любий мотлох