Контакт

Тел – (067) 195-38-14

Сезонне вивезення сміття

Сезонне вивезення сміття Забезпечуємо ефективне вивезення сезонних відходів. Ми розуміємо, що для багатьох сезонні відходи можуть бути проблемою, тому що їх складно утилізувати. З цією проблемою найчастіше стикаються власники нерухомості й будинків, а також керівники офісів. З цієї причини ми вирішили організувати вивезення цих відходів з місця, зазначеного замовником.

Якщо вас зацікавила ця послуга, зв’яжіться з нашою компанією, щоб домовитися про дату вивезення сміття. Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання і докладно розповімо про пропозицію. Ми дбаємо про задоволення потреб наших клієнтів, організовуючи швидкий вивіз сезонних відходів. У нас є відповідні транспортні засоби, завдяки яким ми можемо безпечно перевозити різні відходи.

Якщо вас зацікавила ця послуга, зв’яжіться з нашою компанією, щоб домовитися про дату вивезення сміття. Наш диспетчер з радістю відповість на всі ваші запитання і докладно розповімо про пропоновані нами послуги. Ми дбаємо про задоволення потреб наших клієнтів, організовуючи швидкий збір і вивезення сезонних відходів. У нас є транспортні засоби, завдяки яким можна восени, взимку і навесні без проблем вивозити сезонні відходи.

Що таке сезонні відходи?

Сезонні відходи — це будь-які неприємні відходи, що виникають в будь-який час року. До них відносяться:

  • Листя, вивозяться восени танавесні;
  •  Гілки, можна вивозити круглий рік;
  •  Трава, весна і все літо до осені;
  • Земля, глина весняно-зимовий період;
  • Сніг, завжди непередбачуваний;

Прибирання та вивіз снігу

У зимовий період ми пропонуємо вам можливість вивезти сніг з прибиранням і механічним та ручним навантаженням на вантажівку від 5 до 15 тонн. У весняно-осінній період ми запрошуємо вас скористатися нашою послугою з вивезення листя і гілок, що утворюється при збиранні ваших садів, дворів або земельних ділянок. Вивіз зайвого ґрунту, землі, глини розташованих на ділянках. Гарантуємо оперативне і надійне виконати будь-яких робіт. Про потребу в утилізації різних видів відходів можуть повідомити нам не тільки приватні особи, але також установи та компанії.

Сезонне вивезення сміття

Сезонне вивезення сміття, ми без перешкод виконуємо в різних районах міста Киева та приміських містах (супутниках) столиці. До таких міст та населених пунктів відноситься ЖК в Києво — Святошинському районі: Софіївська, Петропавлівська Борщагівка, місто Вишневе, Пуща — Озерна, Боярка, Чабани, Новосілки, селища Крюківщина, Жуляни, Гатне, Віта — Почтова, Хотів, Конча — Заспа, Осокорки..

Карта районів

Сфера нашої діяльності

Сфера нашої діяльності виходить за межі міста Київ. Ми працюємо в містах та селищах, (супутниках) столиці України!

  • +38(067) 195-38-14

  • admin@harahura.kiev.ua

© Copyright 2012 - | Послуги по вивезенню сміття тут Замовити | Оперативно та якісно | Вивезем старі мебелі любий мотлох