Години роботи

Пон — Суб: 08:00 — 19:00

Контакти

Тел — (067) 195-38-14

Ваш запрос принят.
Ваш запрос обрабатывается.

Сезонне вивезення сміття

Сезонный вывоз мусораЗабезпечуємо ефективне вивезення сезонних відходів. Ми розуміємо, що для багатьох сезонні відходи можуть бути проблемою, тому що їх складно утилізувати. З цією проблемою найчастіше стикаються власники нерухомості й будинків, а також керівники офісів. З цієї причини ми вирішили організувати вивезення цих відходів з місця, зазначеного замовником.

Якщо вас зацікавила ця послуга, зв’яжіться з нашою компанією, щоб домовитися про дату вивезення сміття. Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання і докладно розповімо про пропозицію. Ми дбаємо про задоволення потреб наших клієнтів, організовуючи швидкий вивіз сезонних відходів. У нас є відповідні транспортні засоби, завдяки яким ми можемо безпечно перевозити різні відходи.

Якщо вас зацікавила ця послуга, зв’яжіться з нашою компанією, щоб домовитися про дату вивезення сміття. Наш диспетчер з радістю відповість на всі ваші запитання і докладно розповімо про пропоновані нами послуги. Ми дбаємо про задоволення потреб наших клієнтів, організовуючи швидкий збір і вивезення сезонних відходів. У нас є транспортні засоби, завдяки яким можна восени, взимку і навесні без проблем вивозити сезонні відходи.

Що таке сезонні відходи?

Сезонні відходи — це будь-які неприємні відходи, що виникають в будь-який час року. До них відносяться:

  • Листя, вивозяться восени танавесні;
  •  Гілки, можна вивозити круглий рік;
  •  Трава, весна і все літо до осені;
  • Земля, глина весняно-зимовий період;
  • Сніг, завжди непередбачуваний;

Прибирання та вивіз снігу

У зимовий період ми пропонуємо вам можливість вивезти сніг з прибиранням і механічним та ручним навантаженням на вантажівку від 5 до 15 тонн. У весняно-осінній період ми запрошуємо вас скористатися нашою послугою з вивезення листя і гілок, що утворюється при збиранні ваших садів, дворів або земельних ділянок. Вивіз зайвого ґрунту, землі, глини розташованих на ділянках. Гарантуємо оперативне і надійне виконати будь-яких робіт. Про потребу в утилізації різних видів відходів можуть повідомити нам не тільки приватні особи, але також установи та компанії.

Сезонне вивезення сміття

Сезонне вивезення сміття, ми без перешкод виконуємо в різних районах міста Киева та приміських містах (супутниках) столиці. До таких міст та населених пунктів відноситься ЖК в Києво — Святошинському районі: Софіївська, Петропавлівська Борщагівка, місто Вишневе, Пуща — Озерна, Боярка, Чабани, Новосілки, селища Крюківщина, Жуляни, Гатне, Віта — Почтова, Хотів, Конча — Заспа, Осокорки..

Карта районів

Сфера нашої діяльності

Сфера нашої діяльності виходить за межі міста Київ. Ми працюємо в містах та селищах, (супутниках) столиці України!

  • +38(067) 195-38-14

  • admin@harahura.kiev.ua

Спасибі за Ваше повідомлення. Його надіслано.
Під час спроби надіслати повідомлення сталася помилка. Будь-ласка спробуйте пізніше.
© Copyright 2012 - | Послуги по вивезенню сміття тут Замовити | Оперативно та якісно | Вивезем старі мебелі любий мотлох