Години роботи

Пон – Суб: 08:00 – 19:00

Контакти

Тел – (067) 195-38-14

Про нас

Про насКомпанія «Харахура» виконує вивезення різного сміття й застарілого мотлоху з квартир та офісів. Допомагаємо вивезти тверді великогабаритні відходи після ремонту, будівництва, вивіз старих меблів. Ми працюємо в будь-якому районі Києва та околицях столиці (Пуща-Озерна, Софіївська та Петропавліська Борщагівка, Вишневе, Крюківщина, Гатне, Чабани, Конча-Заспа).

Ми успішно співпрацюємо з будівельними бригадами, різними суб’єктами господарювання та приватними особами. Наш парк укомплектований автомобілями різної вантажопідйомності та габаритами для безперешкодного проїзду по будь-яким вулицями Києва. Для вивезення сміття ми використовуємо вантажівки марок ГАЗель, BAW, Hyundai, КамАЗ, ЗІЛ.

Ми залучаємо до співпраці добре перевірених, сумлінних приватних підприємців зі своїм транспортом. Перевага в такій співпраці полягає в тому, що власник своєї вантажівки добре стежить за технічним станом свого авто, роблячи його безвідмовним.

Вивезення сміття Київ та передмістя

Вивіз сміття Київ та передмістя, ми без перешкод виконуємо в різних районах міста Киева та приміських містах (супутниках) столиці. До таких міст та населених пунктів відноситься ЖК в Києво — Святошинському районі: Софіївська, Петропавлівська Борщагівка, місто Вишневе, Пуща — Озерна, Боярка, Чабани, Новосілки, селища Крюківщина, Жуляни, Гатне, Віта — Почтова, Хотів, Конча — Заспа, Осокорки.

Карта районів

Сфера нашої діяльності

Сфера нашої діяльності виходить за межі міста Київ. Ми працюємо в містах та селищах, (супутниках) столиці України!

  • +38(067) 195-38-14

  • admin@harahura.kiev.ua

© Copyright 2012 - | Послуги по вивезенню сміття тут Замовити | Оперативно та якісно | Вивезем старі мебелі любий мотлох