Години роботи

Пон – Суб: 08:00 – 19:00

Контакти

Тел – (067) 195-38-14

Про нас

Про насКомпанія «Харахура» виконує вивезення різного сміття й застарілого мотлоху з квартир та офісів. Допомагаємо вивезти тверді великогабаритні відходи після ремонту, будівництва, вивіз старих меблів. Ми працюємо в будь-якому районі Києва та околицях столиці (Пуща-Озерна, Софіївська та Петропавліська Борщагівка, Вишневе, Крюківщина, Гатне, Чабани, Конча-Заспа).

Ми успішно співпрацюємо з будівельними бригадами, різними суб’єктами господарювання та приватними особами. Наш парк укомплектований автомобілями різної вантажопідйомності та габаритами для безперешкодного проїзду по будь-яким вулицями Києва. Для вивезення сміття ми використовуємо вантажівки марок ГАЗель, BAW, Hyundai, КамАЗ, ЗІЛ.

Ми залучаємо до співпраці добре перевірених, сумлінних приватних підприємців зі своїм транспортом. Перевага в такій співпраці полягає в тому, що власник своєї вантажівки добре стежить за технічним станом свого авто, роблячи його безвідмовним.

Чому харахура ?

Швидше за все, багато клієнтів запитають, що за дивне слово “харахура” і що воно означає? У Грузинській мові це слово означає — мотлох, необхідний для якнайшвидшої ліквідації, але чомусь ще зберігається вдома.
Компанія Harahura надає такі послуги з вивезення сміття у Києві та області:
  • Вивіз побутового сміття: компанія забирає будь-які відходи, що утворюються в ході життєдіяльності людини, такі як упакування, домашні речі, одяг, меблі тощо.
  • Вивіз будівельного сміття: компанія вивозить будь-які відходи, що утворюються в ході ремонту або будівництва, такі як цегла, бетон, гіпсокартон, дерево, метал тощо.
  • Сезонний вивіз сміття: сезонний вивіз сміття включає зелені відхід після догляду за садом, земельною участю включає лисячі, гілки, ґрунт, взимку сніг та інше.
  • Вивіз великогабаритного сміття: компанія вивозить будь-які відходи, які мають великі розміри чи вагу, такі як холодильники, пральні машини, дивани, шафи та інше.
Ви можете дізнатися більше про ціни та умови вивезення сміття на сайті компанії Harahura або зателефонувати за телефонами, вказаними в контактній інформації. Компанія Harahura гарантує якість, швидкість та надійність своїх послуг. Вона також піклується про екологію та дотримується всіх норм і правил щодо утилізації відходів.

Вивезення сміття Київ та передмістя

Вивіз сміття Київ та передмістя, ми без перешкод виконуємо в різних районах міста Киева та приміських містах (супутниках) столиці. До таких міст та населених пунктів відноситься ЖК в Києво — Святошинському районі: Софіївська, Петропавлівська Борщагівка, місто Вишневе, Пуща — Озерна, Боярка, Чабани, Новосілки, селища Крюківщина, Жуляни, Гатне, Віта — Почтова, Хотів, Конча — Заспа, Осокорки.

Карта районів

Сфера нашої діяльності

Сфера нашої діяльності виходить за межі міста Київ. Ми працюємо в містах та селищах, (супутниках) столиці України!

  • +38(067) 195-38-14

  • admin@harahura.kiev.ua

© Copyright 2012 - | Послуги по вивезенню сміття тут Замовити | Оперативно та якісно | Вивезем старі мебелі любий мотлох